poniedziałek, 10 października 2016

fotoalbum z maluszkami

Skuszona zapytaniem Rodziców o możliwość zamówienie fotoalbumu ze zdjęciami ich Córeczki kliknęłam wreszcie dość uporczywie się pokazującą reklamę firmy Saal na fb. Nie ukrywam, że przekonała mnie możliwość skorzystania z dużego rabatu, choć w efekcie wykorzystałam go jedynie w połowie. Wybrałam format kwadratu zastanawiając się, jak wkomponować najładniej zdjęcia maluszków. Zamówiłam 36 stron w miękkiej okładce, z tego kilka było wykorzystanych na jedno zdjęcie w formacie prostokąta i te chyba wyszły najładniej.

 Dobrze rozwiązany jest środek albumu, ładnie się odgina i nie deformuje zdjęcia.Firma dobrze też sobie poradziła z jakością wydruku ( mat) .

 Jakość fotografii i odwzorowanie kolorystycznie na plus  barwa, kolor prawie jak w oryginale zdjęcia nie straciły nic na jakości.


 Produkt zapakowany bardzo dokładnie dotarł bez szwanku.Polecam ten produkt @saal.digital.polska tym bardziej,że aplikacja do jego tworzenie jest doć prosta.


Prześlij komentarz

profamilijne dzieci

Od dwóch lat współpracuję ze szpitalem Profamilia. Mam tam przyjemność fotografować maluszki najwyżej dwa, trzy dni po urodzeniu..Oto kilka...